ברושקה - עמית בר
תפריט

האות - ב

באנר: באנר הוא מודעה גרפית אונליין. בעולם הפרסום משתמשים בבאנרים, כדי למשוך קהל מהאתר המפרסם אל אתר מכירת המוצר / השירות שבמודעה.

באנר פייסבוק: באנר בפייסבוק הוא התמונה בחלק העליון של העמוד, קבוצה או אירוע בפייסבוק.

בדיקת A/B איי בי (A/B testing): טסט השוואה בין שתי אופציות שונות  לצורך קבלת החלטה איזו מהן היא אופציה אפקטיבית יותר. בבדיקה משווים בין היעילות של גרסה A , לעומת היעילות של גרסה B, השונה בפרמטר אחד בלבד מגרסה A. נהוג לבצע בדיקות A/B בין קמפיינים, דפי נחיתה, אתרים ועוד.

בוט: בוט הוא תוכנת מחשב המבצעת פעולות שונות במקום המשתמש. בעזרת בוט ניתן להפעיל אוטומציה בעסק באופן חיובי או שלילי. דוגמא להפעלת בוט חיובית: שימוש בבוט למענה אוטומטי באתר העסק – שאפו אם את משתמשת בבוט כזה! דוגמא להפעלת בוט שלילית: שימוש בבוט לצורך מתן עוקב והסרת עוקב אחרי מספר ימים באופן שיטתי לצורך שיווק העסק ברשתות חברתיות – אל תשמשי בבוט כזה!

בול בפוני: ביטוי / סלנג המתאר משהו מדויק. מקור הביטוי, כנראה, בשיר "גוליית" של כוורת: "דוד מלך התעצבן, "הרוגטקה תנגן!", אבן לעברו ירה, קלע לו בול בפוני". אפשר להשתמש בביטוי באופן הבא: הפוסט שלך בול בפוני!

בומרית (או בומר): בומרית הוא כינוי למישהי שנולדה בדור הבייבי בום (בין השנים 1946 ל-1964). משמש כסלנג לתיאור מישהי "זקנה וטרחנית". לדוגמא, אם מישהי מעירה לבן שלה "מה זה הטיקטוק הזה שאתה נמצא בו כל היום?", הוא יענה לה "אוקי בומרית" וכך ישתיק אותה, כביכול. או למשל, אם מישהי שולחת כל שישי בוואטסאפ תמונה של פרחים וכותבת "שבת שלום יקיריי" או כותבת פוסט בשלישי עם הכותרת "פעמיים כי טוב".

ביטוי זנב ארוך: ע"ע זנב ארוך.

רוצה לתרום ערך למילון המושגים?

מזמינה אותך להציע ערך מתאים בתגובות,
הערכים הנבחרים יוכנסו למילון עם קרדיט מתאים :)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שתפו אותי הלאה:
Scroll to Top
ברושקה - עמית בר

יאי!

המייל הראשון נשלח אלייך ממש עכשיו

יכול להיות שהוא בספאם או בקידומי מכירות

עוד נצנצים יגיעו בהמשך ✨

ברושקה - עמית בר

יאי!

הצטרפת למועדון הלקוחות של כוכבית

מייל עם קופון נשלח אלייך ממש עכשיו

(יכול להיות שהוא בקידומי מכירות או בספאם)

עוד נצנצים יגיעו בהמשך ✨

ברושקה - עמית בר

בא לך לפטפט?

מעולה!

 אני גם כאן: