ברושקה - עמית בר
תפריט

האות - ש

שיווק בזמן אמת (RTM – Real Time Marketing): פעולה שיווקית המגיבה לאירוע עכשווי / אקטואלי. עם תוכן וקריאייטיב בול בפוני ובתזמון הנכון אפשר להפוך לויראליים.

שיווק במייל: ע"ע ניוזלטר.

שיווק מאדם לאדם (H2H – Human to Human Marketing): שיטת שיווק H2H היא שיטת שיווק, שהפכה למגמה שיווקית של עסקים סביב השנים 2020-2022, והיא גורסת שמי שמבצע רכישה הם בני ובנות אדם – עד כאן נשמע הגיוני. הדגש הוא על שיווק של עסקים B2B (עסק לעסקים). כלומר, שיטת H2H לוקחת בחשבון שגם בעסק שהואB2B , כמו בעסק שהוא B2C (עסק ללקוחות פרטיים), מי שנמצאת במשפך השיווקי שלנו – נכנסת לאתר שלנו, קוראת את החומרים השיווקיים שלנו, מחליטה אם לקנות או לקנות את המוצרים או השירותים שלנו – היא בסופו של דבר לקוחה בשר ודם. זו יכולה להיות מנהלת רכש, מנהלת מוצר או כל בעלת תפקיד (או בעל תפקיד) אחרת בעסק, אבל קבלת ההחלטה אם לקנות או לקנות מתבצעת ע"י אדם (לפחות עד שרובוטים ישתלטו לנו על החיים) ולא ע"י "עסק", ולכן השיווק צריך להיות מבוסס לפי שיטה זו גם בעסקים שהם B2B.

שיווק מבוסס עיתוי (OBM – Occasion Based Marketing): שיווק המותאם לאירועים שונים כגון: יום האהבה, חגים ומועדים נוספים. ידעת שיש יום בינלאומי לקידום גישת "לא בוכים על חלב שנשפך"? מה זה OBM ועוד ימים בינלאומיים בכתבה הבאה >>

שיווק מחדש: ע"ע רימרקטינג.

שיווק שותפים: ע"ע תוכנית שותפים.

שוּט: מונח מעצבן, שהיה מעצבן עוד לפני שהמציאו אותו. השימוש במונח מתבצע בקבוצות פייסבוק, כשהכותבת מבקשת שהמגיבים יענו לה. לא מומלץ לעשות שימוש בביטוי זה, אנחנו לא מפקדות על אף אחד לענות לנו, לא סתם הוא היה במקום רביעי במצעד המילים המאוסות לשנת 2017. אם בא לך שיענו לך אפשר לכתוב את זה בפנייה נעימה עם תודה בסיום הפוסט.

שרת אחסון: שרת אחסון הוא המקום הפיזי בו האתר של מאוחסן. על מנת להקים אתר או בלוג משלך על פלטפורמת וורדפרס תזדקקי תחילה לדומיין ואחריו לשרת אחסון. הסבר מפורט וקופון הנחה לשרת אחסון ישראלי ממתינים עבורך כאן במגזין עצמאית ומאושרת.

רוצה לתרום ערך למילון המושגים?

מזמינה אותך להציע ערך מתאים בתגובות,
הערכים הנבחרים יוכנסו למילון עם קרדיט מתאים :)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שתפו אותי הלאה:
Scroll to Top
ברושקה - עמית בר

יאי!

המייל הראשון נשלח אלייך ממש עכשיו

יכול להיות שהוא בספאם או בקידומי מכירות

עוד נצנצים יגיעו בהמשך ✨

ברושקה - עמית בר

יאי!

הצטרפת למועדון הלקוחות של כוכבית

מייל עם קופון נשלח אלייך ממש עכשיו

(יכול להיות שהוא בקידומי מכירות או בספאם)

עוד נצנצים יגיעו בהמשך ✨

ברושקה - עמית בר

בא לך לפטפט?

מעולה!

 אני גם כאן: