ברושקה - עמית בר
תפריט

האות - ו

וויקס (Wix): פלטפורמה לבניית אתרים. וויקס פותחה בישראל, בכל זאת אנחנו סטארט אפ ניישן. וויקס היא פלטפורמה סופר ידידותית למשתמש עם ממשק סגור שמאפשר גם לטכנופובים להקים אתר בעצמם, ללא כל ידע קודם. שאלת מיליון הדולר שנשאלת בקבוצות עצמאים ועצמאיות רבות: האם לבנות אתר בוויקס או בוורדפרס?

ויראלי (Viral): מושג שמשמש לתיאור פוסט / פרסום מוצלח מאוד שהתפשט ברחבי הרשת כמו מגיפה (בקטע טוב, ולא כמו הקורונה). אין מספרים מוחלטים, שהופכים פוסט לפוסט ויראלי, כי הכל יחסי בחיים. ניתן להגיד, כי פוסט ויראלי הוא פוסט שקיבל תשומת לב גבוהה יותר ביחס לתשומת לב שקיבל פוסט ממוצע, בצורת שיתופים, תגובות, לייקים ועוד.

וורדפרס (WordPress): פלטפורמה לבניית אתרים. וורדפרס נחשבת לפלטפורמה סופר מקצועית עם יכולת גבוהה המתבטאת בגמישות ובמגוון האופציות שהיא מציעה. לדוגמא, האתר שלי בנוי על פלטפורמת וורדפרס עם אלמנטור. שאלת השאלות: האם לבנות אתר בוורדפרס או בוויקס?

ווקומרס (Woocomerce): תוסף וורדפרס חינמי להקמת חנות אונליין E-Commerce. ווקומרס מציעה פתרון אלגנטי להקמת חנות דיגיטלית על דומיין ששייך לך באתר stand alone, לעומת חנות בפלטפורמות כמו אטסי או שופיפיי שלא בבעלותך. התוסף הוא למעשה ממשק להקמה קלה של עמודי מוצרים, עגלת קניות, קופה ותשלום בסליקה.
לדוגמא: החנות כוכבית – מוסיפה נצנוץ למשרד שלך! הוקמה בעזרת תוסף ווקומרס.

רוצה לתרום ערך למילון המושגים?

מזמינה אותך להציע ערך מתאים בתגובות,
הערכים הנבחרים יוכנסו למילון עם קרדיט מתאים :)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שתפו אותי הלאה:
Scroll to Top
ברושקה - עמית בר

יאי!

המייל הראשון נשלח אלייך ממש עכשיו

יכול להיות שהוא בספאם או בקידומי מכירות

עוד נצנצים יגיעו בהמשך ✨

ברושקה - עמית בר

יאי!

הצטרפת למועדון הלקוחות של כוכבית

מייל עם קופון נשלח אלייך ממש עכשיו

(יכול להיות שהוא בקידומי מכירות או בספאם)

עוד נצנצים יגיעו בהמשך ✨

ברושקה - עמית בר

בא לך לפטפט?

מעולה!

 אני גם כאן: