ברושקה - עמית בר
תפריט

בָּרוּשְקָה מארחת עצמאיות: מאי רדומיר

מאי רדומיר, מעצבת גרפית ובעלת המותג פינקישוא, מספרת בכנות מעוררת הערצה על ההחלטה לצאת לעצמאות, על הסביבה שעודדה אותה לצאת לעצמאות וכמה צריך לפעמים יועצת או חברה שתיתן את ה"בעיטה" הזאת. דיכאון, נחישות, מה זה רשימת מטלות "הפוכה" ומה הקשר לקישוא ורוד – כל זאת ועוד עם קורטוב של הומור ציני והרבה דינוזאורים בראיון הבא

מאי הכינה רשימה של בעד ונגד להיות עצמאית לעומת שכירה. יצא שהרשימה בעד להיות שכירה ונגד להיות עצמאית ארוכה מאוד, אז היא זרקה את הרשימה ויצאה לעצמאות. אני חושבת שעצמאות זה משהו שנמצא בדם שלך, יש א.נשים שפשוט נולדו לעצמאות – להיות הבוס של עצמך ולהחליט איך את תורמת לעולם. לא, זה לא מתאים לכל אחת, ולא זה לא הכל נצנצים, אבל למרות הקשיים יש גם המון יתרונות! תכירו את מאי שלא מפחדת להיות צינית ומאוד אמיתית כשהיא מספרת את סיפור העצמאות שלה, בטוחה שיהיו לא מעט עצמאיות שיזדהו.

רגע לפני שאת צוללת לראיון, אני מניחה כאן ציטוט מעורר השראה מתוך הראיון של מאי, שהלוואי וכל עצמאית תדפיס ותתלה על לוח חזון מול העיניים:

"תמיד יהיו תחומים שאהיה בהם חזקה וכאלה שאהיה חזקה יותר"

1. מי את // ספרי לנו על עצמך

שלום!
כמה כיף להיות פה, אני מאי רדומיר ואני בעלת הסטודיו פינקישוא לעיצוב גרפי, אבל חוץ ממעצבת אני עוד הרבה דברים אחרים.

אני רומניה – שני ההורים שלי מרומניה, אבל אחותי ואני נולדו בארץ. אני יודעת לדבר ברומנית מצוין ואפילו קצת לקרוא ולכתוב.

יש לי שני כלבים (פליקס ולואיזה שגרים עם ההורים) וחתול (איזי), וידועה בציבור עם בן הזוג שלי, מיקי. אנחנו גרים בהוד השרון בבית נהדר, שמלא צמחים ודינוזאורים, דינוזאורים? כן.

מה הקטע עם הדינוזאורים? תמיד אהבתי יצורים מוזרים ומפלצות, ודינוזאורים אלה יצורים מרתקים, שבעיני מסמלים הרבה דמיון, הרפתקה, אפשרויות אינסופיות, חדשנות וגם כמובן חקר ומדע. תמיד יש משהו חדש לגלות עליהם, ידעת שכמעט בכל שנה מאז 2003 התגלו כ-45 דינוזאורים חדשים?

אני אוהבת יין וקוקטיילים, מסיבות נושא, משחקי קופסה ומחשב, מדע, משחקי מילים, גרביים צבעוניות, אופנה, צמחים, עובדות אקראיות, הומור מטופש, טיולים ועוד. אני אוהבת לחקור ולגלות דברים מוזרים ואם אפשר גם יפים.

כל אלה הם רק חלק מתוך האהבות שלי, שבאות לידי ביטוי לא פעם בתוך הפרויקטים שאני מעצבת. אני אוהבת להביא רעיונות וכיוונים חדשים לעולמות תוכן שונים, לפעמים נוצרים שילובים מעניינים דווקא במקומות הכי לא שגרתיים.

ברושקה מארחת עצמאיות - מאי רדומיר - דינוזאורים ליום עבודה פרודקטיבי - צילום יותם יעקב
דינוזאורים ליום עבודה פרודקטיבי במיוחד, צילום: יותם יעקב

2. הקמת עסק עצמאי // איך הכל התחיל?

מגיל צעיר התעסקתי ביצירה – החל מקשקושים בשיעורים, למגמת אומנות בתיכון, שירות צבאי ביחידה ההסרטה של דובר צה"ל, לתואר תקשורת חזותית בשנקר ועד היום – מעצבת עצמאית בעלת סטודיו לעיצוב.

את הסטודיו הקמתי לפני כשנה (בשנת 2021), אבל עבדתי גם כעצמאית הרבה לפני. אני אוהבת את המקצוע שלי והוא עושה אותי שמחה. לדעת שיש לי כישורים ויכולות לעשות דברים שאחרים לא יכולים, לעזור לממש חלומות ולתרום לכך שיותר דברים יהיו אסתטיים במרחב שלנו.

לפני היציאה לעצמאות מלאה עבדתי בסטודיו מצוין – הבוסיות שלי היו מדהימות וממש מעוררות השראה, למדתי מהן המון ואני מתייחסת לזמן שלי שם כתואר שני. למרות זאת, תמיד הייתה חסרה לי התחושה שאני זאת שמכוונת ושולטת לאן הדברים הולכים, להיות אחראית ולעמוד בכוחות עצמי מאחורי הדברים שלי.

3. סביבה תומכת // מי תמך, פרגן, דחף ועזר לך עם הקמת העסק?

אני חושבת שרוב הסביבה שלי איפשהו בין תומכת לאדישה. כאילו להיות עצמאית זה סתם עוד סוג של עבודה, לא משהו מיוחד. לאבא שלי עדיין יש לפעמים חששות והוא מאוד דואג שאשכח איך להיות שכירה אם אצטרך לחזור לזה, אבל נראה לי שבסה״כ אף אחד לא מופתע מהכיוון שלי, תמיד היה ברור שזה מה שאעשה.

מיקי, בן הזוג, כן תומך בי המון, ממילים מפרגנות ועד לעשות יותר מטלות בבית, כי אני עובדת שעות נוספות.

ההחלטה לצאת לעצמאות באופן מוחלט קרתה לפני שנה וחצי, דיברתי על העניין עם קרובת משפחה, עצמאית בעצמה. היא המליצה לי לנסות ייעוץ עסקי, כדי להבין מה ואיך לעשות הלאה וגם נתנה לי המלצה חמה על יועצת – אורית בש. הטלפון שקיבלתי ישב אצלי המון זמן, אמרתי לעצמי: ״אתקשר מתישהו״ והמשכתי לשבת על הגדר בין שכירה לעצמאית. יום אחד חברה טובה הושיבה אותי להחליט סופית, בצורה הקלאסית – רשימה של בעד ונגד. הצד של נגד עצמאית ובעד שכירה היה הרבה יותר ארוך מהצד השני, ממש היה ברור שזה יהיה לי פשוט יותר להיות שכירה. אבל ככל שבהיתי יותר בדף ההוא חשבתי שאני פשוט לא רוצה להיות שכירה, אני רוצה להיות עצמאית ולכל הרוחות עם הרשימות.

למחרת יצרתי קשר עם כמה יועצות עסקיות, כי היה לי ברור שכדי לתת לעצמי את הסיכויים הכי טובים כדאי שיהיה לי ליווי מסודר. שלחתי הודעה לאורית ובזמן שחיכיתי למענה ממנה ביררתי עם אנשים נוספים, למזלי לא התחברתי לאף אחד מהם כי כשדיברתי עם אורית היה קליק מיידי עבורי, באמת שכל אחת צריכה יועצת כמו אורית בחיים.

4. אופי של עצמאית // מהן שלוש תכונות האופי שכל עצמאית חייבת לדעתך?

 • סבלנות
 • נחישות
 • בטחון עצמי

סבלנות עם עצמך, סבלנות עם הלקוחות, סבלנות להבין שלוקח זמן לדברים להיבנות וצריך לעבוד ולהשקיע כדי שדברים יקרו.

עצמאות ויכולת לקבל החלטות בעצמך, לסמוך על הדעה שלך ולדעת שכל מה שאת עושה ומחליטה הוא נכון עבורך או עבור הלקוחות שלך.

אני סובלת מדיכאון ואחד המאפיינים הגדולים שלו הוא חוסר אמון עצמי, כל צעד מתקבל בהרבה פקפוק מצידי, היו ימים שלא הייתי מסוגלת לעשות כלום בלי להתייעץ מה עדיף או מה נכון. למרות שאני יודעת שזה בעיקר אני עם עצמי ואין שום ביסוס לפקפוק הזה, ההפך – אני מסוגלת להמון, לפעמים קצת קשה לי להאמין בזה וזה מרגיש שאני שמה לעצמי מקל בגלגלים. אני עובדת על הדברים האלה ומשתפרת, אני במקום אחר ממה שהייתי לפני שנה אבל עוד יש לי דרך לעשות :).

5. קופירייטינג // איך בחרת את השם של המותג?

הו! לשם של הסטודיו יש סיפור נהדר שמקורו בשירות הצבאי שלי, ביחידת ההסרטה של דובר צה״ל. יום אחד הרמ״ד נכנס לחדר של המדור בהכרזה ״אני אתן לכל אחד ואחת מהמדור ירק שמתאים לו או לה״.

אחת הייתה עגבניה, אחר היה מלפפון, בצל וכן הלאה, כשהוא הגיע אליי לא לקח יותר מרגע להגיד ״מאי קישוא!״ וכשמישהי שאלה אותו מה הקשר שלי לקישוא התשובה הייתה ״נו, קישוא, קצת לא ברור, מוזר, אבל מגניב. כמו מאי״ אני כמובן לקחתי את זה כמחמאה. לקישוא נוסף הורוד, שהוא אחד הצבעים האהובים עליי, וכך נולד הכינוי מאי-קישוא-ורוד או מאיקיש.

רגע נוסף, שממש הבהיר לי שפינקישוא נועד להיות, היה בלימודי התואר, כשגיליתי שחברה שמרה את הטלפון שלי תחת ״מאיקישוא״. היא לא הכירה את הסיפור מהצבא זה סתם הרגיש לה נכון.

מיד כשהשתחררתי מהצבא הייתי בטוחה שאעשה לי לוגו כלשהו שמבוסס על קישוא ורוד, אפילו היו לי סקיצות לכרטיס ביקור! זה לא ישב לי כל כך טוב אז שחררתי – את העסק רשמתי פשוט על שמי ופינקישוא הפך להיות בעיקר כינוי באינסטגרם. רק אני ידעתי את מקור הכינוי, הוא מעלה לי חיוך וגם התרגלתי אליו, ככה שככל שהתקדמתי בפיתוח העסק היה ברור שזה צריך להיות השם של הסטודיו.

6. מילים // מה הן שלוש המילים שמתארות הכי טוב את המותג שלך?

 • קסם / הנאה charm
 • אסתטיקה / דיוק
 • צמיחה

7. השראה // מאיפה את שואבת השראה?

השראה אצלי יכולה לבוא מהרבה דברים, אני כל הזמן מחפשת דברים חדשים להכיר וללמוד וגם להעמיק ידע שכבר יש לי. חשוב לי להיות קשובה למה שקורה סביבי, אף פעם אי אפשר לדעת אם ואיך העובדה הלא חשובה ההיא שקראתי או איזה סיפור ילדות ששמעתי יתחברו ויולידו רעיון חדש ולא צפוי.

במהלך התואר בשנקר היה לנו קורס עיצוב אריזות. זה היה קורס מרתק ומייגע בו זמנית ותמיד הייתה לי הרגשה שהמרצה לא אוהבת אותי. אבל מה שכן, היא הייתה מתעקשת שנמצא השראות מעולמות עיצוב אחרים ולא רק גרפיקה – אופנה, אדריכלות, פיסול וכו׳. אני לוקחת את זה צעד נוסף וגם מסתכלת על עולם החי, מחקר, היסטוריה וכו׳.

8. קהל יעד // מי הלקוח.ה האידיאלי.ת שלך?

אני אשמח לעבוד עם לקוחות שמבינים ומבינות את מהות העבודה של מעצבת, שהיא הרבה מעבר לביצועיזם, לקוחות שסומכות וסומכים עליי ועל העבודה שלי, שיחזרו גם בפעם השנייה והשלישית. שאוכל לפתח מערכת יחסים ארוכת שנים עם הלקוחות שלי, ללוות אותם בגדילה וצמיחה של השירות או עסק שלהם ושלהן.

אני גם אוהבת כשלעבודה יחד יש ערך מוסף, לקוחות שהערכים שלהן ושלהם משיקים לערכים שלי.

אני עוסקת בהרבה סוגים של עיצוב, אבל הפרויקטים שאני הכי מחכה להם הם מיתוג, עיצוב ספרים וחוברות, עיצוב אריזות ותוויות (במיוחד אלכוהול 😝). אפשר לקרוא עוד על הפתרונות של הסטודיו בלינק כאן.

9. שגרת עבודה // איך נראה יום העבודה שלך?

כמעט כל יום הוא יום עבודה, ויום טיפוסי יראה כמו משהו כזה:
באזור 5-6 קמה הרבה לפני השעון המעורר ומקללת את מי שהמציא את בעיות השינה. אח"כ מתגלגלת לסלון, שם לסירוגין ממשיכה לישון על הספה עוד שעה או פורסת מזרן ועושה ספורט (נו, אם אני כבר ערה). תמיד ברקע יהיה את איזי, החתול, ששמח שאני עדיין בחיים ורוצה לאחל לי בוקר טוב, מיאו מיאו גם לך שמדון.
אחרי טקס הבוקר הזה, לוקחת כוס מים (500 מ״ל, אחרת אין מצב שאני שותה מספיק), ויושבת ליד המחשב לבדוק אם יש משהו חדש במייל ועוברת על המשימות שלי.

יש ימים שאני מוצאת את עצמי עובדת מ-8 בבוקר ועד 8 בערב, ברגע שמסיימת משימה אחת, יש כבר אחת חדשה במייל. יש גם ימים שבאזור 14:00 אני מוצאת את עצמי ב״מה, כבר סגרתי את כל המשימות?״ והולכת לעשות דברים בבית לכמה שעות. סביר להניח שעד הערב אמצא עוד משימות בעסק לקדם.
לפעמים אני בכלל מעדיפה לעבוד בימי שבת. בשבילי זאת הזדמנות להיות הכי מפוקסת בעבודה, בלי הפרעות, מיילים, ווטסאפים ומה לא. חופש לעבודה בקצב ובריכוז שלי.

ולפעמים אני מוצאת את עצמי בכלל לא מצליחה לעבוד, חוסר מוטיבציה, התקף דיכאון או שבכלל יש לי מחויבויות אחרות (בעיקר משפחתיות), שדורשות ממני תשומת לב (אחת הסיבות שיצאתי לעצמאות ושאני גרה בהוד השרון, ליד ההורים שלי, זה שאוכל להיות זמינה אליהם בעת הצורך).

אז בקיצור, למרות שיש לי סוג של שגרה, עדיין הימים שלי די מגוונים ואני דואגת להתאים את עצמי ללו״ז שנכון עבורי ועבור העסק שלי כל שבוע.

10. יעילות // מה הטיפ שלך לעבודה פרודוקטיבית?

להיות קשובה לעצמך. אם את מצליחה להתרכז ולעבוד, עופי על זה, אבל אם כל צעד מרגיש כאילו את הולכת בבוץ אולי כדאי ללכת לנוח קצת. נכון שצריך להספיק דברים, אבל מה הטעם לעבוד בהילוך איטי וגרוע במשך 3 שעות אם מנוחה קצרה תיתן לך לעשות את אותה המשימה בצורה טובה יותר ומהירה יותר?

אה, ורשימות כמובן. לכתוב את כל הדברים שיש לך לעשות, לפרק את המשימות לחלקים קטנים (אבל לא להגזים כי אז זה מלחיץ) ולאט לאט לסמן וי על דברים.

למרות הרשימה המסודרת, יש ימים שאני מוצאת את עצמי עסוקה מעל הראש ועדיין לא מצליחה לסמן וי אחד ברשימה. במקרים כאלה החלטתי לעבוד הפוך, וזה ממש מוכיח את עצמו. באמצע או סוף היום לעשות רשימה של כל הדברים שעשיתי, מיילים ששלחתי, עבודות שקידמתי, שיחות שעשיתי, אפילו אם התקלחתי וקיפלתי כביסה, בסוף גם זה חלק מסדר היום, בטח כשאת עובדת מהבית. זה עוזר לי להכניס פרספקטיבה ולא להרגיש שלא עשיתי כלום, וגם עוזר לי להבין איך קרה שלא הגעתי לרשימת מטלות, אולי כן קידמתי שם דברים, פשוט בדרך אחרת ממה שכתבתי. בקיצור, רשימה ״הפוכה״ היא לפעמים יותר מספקת מרשימת מטלות. היו פעמים שזה ממש הפך לי את מצב הרוח ב-180 מעלות ועזר לי למצוא אנרגיה לעוד יום.

11. המוצר הכי הכי // מה המוצר או השירות הכי מנצנץ שלך?

כל מה שאני עושה הוא נוצץ 😂
אבל ברצינות, השירות הכי מנצנץ שלי זה אני. אני עוסקת בהרבה תחומים בעולם העיצוב, דיגיטלי ודפוס. אני גם חכמה, בעלת הגיון בריא ולומדת מהר. אני יכולה להתמודד עם רוב מה שיזרקו עליי או שאדע למצוא את אשת המקצוע המתאימה שתתמוך. תמיד יהיו תחומים שאהיה בהם חזקה וכאלה שאהיה חזקה יותר, אבל בסוף הסיבה לעבוד איתי זה בגלל כל הערך הנוסף שאני מביאה, צורת החשיבה והעשייה שלי שייחודית רק לי.

אבל תביאו לי ספרים ואריזות ומיתוג, טוב? את אלה אני הכי אוהבת.

ברושקה מארחת עצמאיות - מאי רדומיר - מיתוג חוברת צביעה למותג Joséphine Rêve להעצמת ילדות וקידום שיוויון מגדרי
מיתוג חוברת צביעה למותג Joséphine Rêve להעצמת ילדות וקידום שיוויון מגדרי, איור דמויות: רותם טפלו, עיצוב לוגו וחוברת: מאי רדומיר

12. אתגרים // מה הדבר הכי קשה לדעתך בעצמאות?

עבורי, החלק הכי קשה זה לעוף על עצמי ולדחוף את עצמי. אם זה בשיווק ברשתות, בחיפוש לקוחות וסגירת פרויקטים. קשה לי לחבר בין הערך והאיכות המקצועיים שלי, שהיא ייחודית רק לי, לבין השיווק של כל זה ושידעו שאני פה, ופנויה לעבוד על הפרויקטים הכי שווים שלכן ושלכם.

13. רגעי אושר // מה הדבר האהוב עלייך כעצמאית?

אני בטוחה שהרבה יגידו שזה הגמישות, להיות בוס לעצמי, החלטה על לו״ז יומיומי. נכון, שמצד אחד, כעצמאית יש לי הרבה יותר עבודה, אבל עדיין אני מצליחה לקבוע לעצמי לו״ז שמתאים לי, ללכת לסרט או מוזיאון באמצע היום סתם ככה? בטח!
אבל מה שהכי מרגש אותי בעבודה זה ההתלהבות והתרגשות שיש ללקוחות בסיום פרויקט, כשהתוצר הסופי מגיעה ליעד שלו וגורף מחמאות. אחת מהסיבות שאני הכי אוהבת דפוס; אחרי כל העבודה, ההשקעה, הסקיצות, ולפעמים גם תסכולים, מגיע אלינו מוצר פיזי והדבר היחיד שיותר מרגש מזה זה לדעת שכעצמאית הובלתי את התהליך היצירתי בעצמי, יד ביד עם הלקוח או הלקוחה וביחד יצרנו משהו קסום.

14. זמן לעצמך // איך את משקיעה בעצמך, מה את עושה בזמנך הפנוי?

האמת, שאני לפעמים קצת שוכחת לנוח ולהשקיע בעצמי או שזה מגיע עם רגשות אשם. הנחת הכי גדולה שלי זה פליקס הכלב ולואיזה הכלבה, הם הבייביז שלי. פליקס רך וחמוד, אבל לפעמים קצת ילד כאפות, ולואיזה נושאת בגאווה את הכינוי חצופיזה (איך יצאה לי ילדה כזאת ערסית, זה לא ברור😂). שעות של הנאה עם אלה, מי צריך טלוויזיה.

אני כן מנסה להיות קשובה יותר לעצמי ומה אני צריכה, אם זה מנוחה או סוג אחר של התעסקות. בין אם זה לסדר את הבית, לטפל בצמחים (יש הרבה מהם בבית🌿) או להתעדכן בסדרות (למרות שאין לי הרבה סבלנות לטלוויזיה, מנסה להישאר בעניינים בכל מקרה).

אחת ההשקעות בעצמי, הכי משמעותית עבורי לאחרונה, הייתה לכבוד גיל 30, שנה שעברה. עשיתי את הקעקוע הראשון שלי. תמיד חלמתי לעשות, אבל חיכיתי שיגיע רגע נכון. עכשיו אני מתאפקת לא לקבוע כל שבוע קעקוע, למרות שממש תוך כדי מענה על השאלון הזה קבעתי קעקוע נוסף, השלישי שלי.

ברושקה מארחת עצמאיות - מאי רדומיר - צילום יותם יעקב
מאי והצמחים, צילום: יותם יעקב

15. פינת הפרגון // פרגני לעצמאית שאנחנו חייבות לעקוב אחריה!

וואו קשה לבחור, אני נמצאת בכמה קהילות של עצמאיות, שמלאות בנשים מדהימות ומעניינות, חלקן אני מכירה רק מהפוסטים שלהן וחלק מתפתחת הכרות יותר מעמיקה. קצת בא לי לכתוב את כל מי שעולה ולהגריל שתי שמות😂.

16. רשתות חברתיות // בינינו, פייסבוק או אינסטגרם?

אינסטגרם. אני מעדיפה אותה כי היא מרגישה לי מהירה יותר ופחות מחייבת. נכון שהפיד קבוע, אבל יש גם סטוריז ורילס ובקלות אפשר ללכת לאיבוד בין התכנים מבלי לקשר למי הם שייכים. גם עצם זה שיש לנו ״שמות משתמשים״ ולא השם שלנו כמו שבד"כ יש בפייסבוק. הפלוס הזה שלה גם מביא את המינוס, שהוא יצירת קשרים פחות מעמיקים, אבל עם פייסבוק יש לי ניסיון פחות נעים מאינסטגרם.

17. עצמאית ומאושרת // מה גורם לך להיות עצמאית ומאושרת?

מי אמר שאני עצמאית ומאושרת?😂

אני עצמאית, אני אוהבת להיות עצמאית ולעסוק באופן מלא בעסק שלי. עיצוב זה לגמרי לא רק העבודה שלי, זאת גם תשוקה. ברור לי מאוד שאני ברת מזל שאני יכולה לעבוד בזה, לא כל אחת יכולה להגיד את זה על העבודה שלה.

מאושרת זה מורכב, יש ימים מלאי אושר מוטיבציה ותקווה ויש ימים, במיוחד עם הנטייה שלי לדיכאון, שבאמת אני תוהה מה הטעם, עדיף פשוט לזרוק הכל לפח. יש הרבה דברים בעצמאות שהם לא נוצצים וזה ברור שזה לא מתאים לכל אחת.

ובכל זאת, דווקא כי עצמאות דורשת ממני לאתגר את עצמי בדברים שהכי קשים לי אני חושבת שהיא נהדרת, כל אתגר שאני כובשת מקדם אותי לא רק ברמה העסקית, גם ברמה האישית ומחזק לי את הידיעה שההצלחה שלי תלויה רק בי ובאמון שלי בעצמי. בקיצור, העצמאות מבחינתי היא כמו מטבע עם שני צדדים, גורמת לי להסתכל על הדברים שהכי קשים לי עם עצמי, אבל גם מכריחה אותי להתמודד איתם ולראות איזה יופי יכול להיות בצד השני.

גם את עצמאית ומאושרת?

מלאי את הטופס וקבלי את כל הפרטים על חבילת הפרסום במגזין "עצמאית ומאושרת" ישר למייל

18. עתיד // איפה את רואה את עצמך עוד 5 שנים?

עדיין עונה על השאלון הזה😂 למקרה שזה לא עבר עד עכשיו, אני נוטה להיות צינית, ברור לי שזה סוג של מנגנון הגנה, אבל זה גם מצחיק אותי ואני גאה בציניות המטופשת שלי.

בחזון שלי אני עדיין עובדת מ-8 בבוקר ועד 8 בערב מבחירה ורצון ואהבה ועוסקת רק בפרויקטים שמשמחים אותי. דברים מצחיקים, דברים רציניים ועם לקוחות שאוהבות אותי ואני אותן. אה, ולפחות עוד 4 קעקועים וכלב נוסף.

19. טיפ לעצמאיות // מה הטיפ שלך לעצמאית המתחילה?

אני רוצה להגיד ייעוץ עסקי אבל אני לא בטוחה שזה נכון לכל אחת בתחילת דרכה ולא כל ייעוץ עסקי ייתן את אותם הכלים. אז הטיפ שלי יהיה להתמיד, לא לפחד להיכשל ולא להיכנס מפאניקה שהשוק מוצף. והוא מוצף, יש הכל מהכל והרבה. אבל לכל אחת ואחד יש מקום כי אנחנו שונות ושונים, יש לנו ראייה אחרת וערכים שונים ובסוף למצוא את הקול שלך יעזור לך, זה לא קל אבל עם התמדה זה אפשרי.

חע (שזה חחח, אבל ציני)! אולי כן צריך ייעוץ עסקי, כי אלה לא תובנות שבאות סתם ככה לבד😉

20. דף קשר // איפה אפשר למצוא אותך?

האתר של מאי רדומיר – פינקישוא
הפייסבוק של הסטודיו פינקישוא
הפייסבוק של מאי רדומיר
האינסטגרם של מאי רדומיר – פינקישוא
צילום תמונה ראשית: יותם יעקב

שתפו הלאה:
ראשי פרקים

בא לך לדעת ראשונה כשאני מפרסמת כתבה חדשה?

עוד מהמגזין
'עצמאית ומאושרת'

6 תגובות על “בָּרוּשְקָה מארחת עצמאיות: מאי רדומיר”

 1. סמדר Smoochin video

  מאי את מצחיקה ומוכשרת, נהניתי מאוד לקרוא ולהכיר עוד קצת!

 2. איזו מהממת מאי, ממש כיף לקרוא את הכתבה הכנה והאמתית ולקבל מלא מוטיבציה. ורשימה הפוכה זה רעיון פשוט גאוני! אני אימצתי

 3. דניאלה סתרן רייפן

  מקסים ונעים מאוד להכיר!!
  והתמדה זו המילה שלי. הכי הכי.
  אין על התמדה 🙂

  1. עמית בר - בָּרוּשְקָה

   באמת אין על התמדה, זה ערך שהוא מאסט אצל כל עצמאית ובכלל טוב לחיים 🙂

 4. יפעת חן כהן

  מעוררת השראה ומוכשרת מאד. אני נהנית מהפוסטים שלך בטירוף 💕💕🙏🏽🙏🏽

  1. עמית בר - בָּרוּשְקָה

   תודה רבה יפעת, מהממת אחת – איזה כיף לשמוע!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top
ברושקה - עמית בר

יאי!

המייל הראשון נשלח אלייך ממש עכשיו

יכול להיות שהוא בספאם או בקידומי מכירות

עוד נצנצים יגיעו בהמשך ✨

ברושקה - עמית בר

יאי!

הצטרפת למועדון הלקוחות של כוכבית

מייל עם קופון נשלח אלייך ממש עכשיו

(יכול להיות שהוא בקידומי מכירות או בספאם)

עוד נצנצים יגיעו בהמשך ✨

איזה כיף שאת כאן!

אני רואה שהמגזין 'עצמאית ומאושרת' מדבר אלייך

רוצה לקבל מייל חודשי עם כל העדכונים החמים מעולם השיווק הדיגיטלי? הרשמי כאן

ברושקה - עמית בר

בא לך לפטפט?

מעולה!

 אני גם כאן: