ברושקה - עמית בר
תפריט

בָּרוּשְקָה מארחת עצמאיות: אביטל רוט זיידל נשששמה מאמנת

הפעם, בברושקה מארחת עצמאיות, ראיינתי את אביטל רוט זיידל, מאמנת כושר ופילאטיס להריוניות ואימהות צעירות. אביטל מספרת בכנות מעוררת הערצה על חופשת לידה, ספורט וכתיבה כתרפיה לנשמה. מה הם רגעי האושר שלה כעצמאית? מה הטיפ של אביטל לעצמאיות בתחילת הדרך? ומה היא אוהבת לעשות בשביל עצמה? מבטיחה שתתאהבו

את אביטל הכרתי במרשתת ומיד התאהבתי! היא מקרינה שמחת חיים, כזו שרואים בעיניים, בחיוך, בתנועות; וגם בתמונה ה"רצינית" ביותר היא קורנת. משהו בה פשוט כבש אותי. הקטע המצחיק הוא, שאני לא מתחברת לספורט בשיט, ספורט ואני זה כמו שמן ומים, ועדיין משהו בפוסטים של אביטל מרגש אותי. אני חושבת שזה בגלל שזה הרבה מעבר לספורט אצלה, מרגישים שם את הנשמה, לא סתם היא קוראים לה "נשששמה מאמנת".

בראיון אביטל מספרת בפתיחות וכנות על הדכדוך של אחרי הלידה, על איך היא הרימה את עצמה, על הספורט והכתיבה כתרפיה לנפש ועל אימון נשים צעירות והריוניות בישראל ובחו"ל (אפילו באונליין עם נשים מקליפורניה).

אביטל רוט זיידל, מאמנת כושר ופילאטיס להריוניות ואימהות צעירות
אביטל רוט זיידל: מאמנת כושר ופילאטיס לנשים הריוניות ואימהות צעירות. צילום: עדי זיידל

1. מי את // ספרי לנו על עצמך

היי, אני אביטל רוט זיידל – 'נשששמה מאמנת'. מאמנת כושר אישית ופילאטיס. דולה בהכשרתי. בעלת ניסיון של 15 שנה. אמא של גל ורז.

2. הקמת עסק עצמאי // איך הכל התחיל?

לאחר הלידה הראשונה שלי, שהייתה לידת מים טבעית, החלטתי שאני חייבת לשתף את הסיפור שלי – את ההכנה ללידה. לספר שיש דבר כזה לידה חיובית ומעצימה, ואפשר להכין את הגוף והראש ללידה כזו. התחלתי להכין זוגות ללידה – הכנה פיזית ורגשית. לאחר הלידה השנייה שלי, שהייתה גם טבעית במים, חוויתי קושי מאוד גדול במציאת זמן לעצמי, הרגשתי חנוקה. בהתחלה פשוט תפקדתי – הנקתי הנקה מלאה, לא ישנתי כמעט בכלל, הייתי שם עבור הבן הגדול שלי, לא היה לי רגע לעצמי. בקושי אכלתי, לא מצאתי זמן לאימון, ירדתי המון במשקל, ובדיעבד אני יודעת ששקעתי בדכדוך. הגעתי למצב של שפל עם עצמי, לא נשאר מקום לעצמי, בקושי הצלחתי לדבר, רק בכיתי. בכוחות עצמי, לאט לאט, הצלחתי להחליט שאני ראשונה בסדר העדיפויות ורק אז כל השאר. ידעתי שאחרת לא אצליח להיות שם עבור ילדיי ובן זוגי. חזרתי לרוץ, זה היה תרפויטי, זה עזר לי לנקות וסיימתי תמיד בבכי משחרר. דבר נוסף שקרה, התחלתי לכתוב זה ריפא לי את הנפש. יצרתי בלוג בסלונה – נשששמה מאמנת, ובאינסטגרם מצאתי מקום נוח לכתיבה. כתבתי את חיי בהקשר לספורט ובכלל, היו הרבה פוסטים ממש לא שמחים ויפים אבל בעיניי אלה החיים. כמו בספורט, לא הכל כיף שמח ואנרגטי. יש גם רגעים קשים מאוד של שבירה. ומאותה כתיבה, בלוג וריצה החלטתי שאראה לנשים אחרות שהן יכולות. מותר להן לשים עצמן בראש, מותר להן לומר "קודם כל אני", זה מראה על חוזק ועל אותנטיות בעיניי. ומאז אני מאמנת כמעט רק הריוניות ואימהות, מראה להן שהן הרבה יותר חזקות ממה שהן חושבות, ובעיקר שזה אפשרי, אפשרי לתת לעצמן שעה או שעתיים בשבוע רק שלהן.

3. סביבה תומכת // מי תמך, פרגן, דחף ועזר לך עם הקמת העסק?

הבן זוג שלי היה הראשון לומר לי שזה אפשרי, ועד היום הוא מאוד מפרגן.

4. אופי של עצמאית // מהן שלוש תכונות האופי שכל עצמאית חייבת לדעתך?

הסתגלות לשינויים ומצבים חדשים, חוזק נפשי ויצירתיות.

5. קופירייטינג // איך בחרת את השם של המותג?

האמת… לא ממש בחרתי עדיין שם למותג. נשששמה מאמנת היה שם הבלוג שלי ומאז אני גם מתייגת כל פוסט שלי עם ההאשטג #נשששמה_מאמנת, כך שמי שמחפש אותו ימצא את כל הפוסטים שלי. המשכתי גם עם #נשששמה_מאמנתבהריון בפוסטים עבור הריוניות, וההאשטג #רציםעםנשששמה לקהילת רצים שהקמתי. את השם המציאה עליי אישה מקסימה, שהכרתי ברשת והיא גם הובילה אותי לפתיחת הבלוג. היא אמרה שאני ממש מאמנת מהנשמה שלי עם המון רגש. השם הוא בעל מספר משמעויות, אפשר לקרא אותו מספר פעמים ולהבין בכל פעם אחרת. התאהבתי בשם והרגשתי שהוא ממש מייצג אותי. אגב, עדיין מחפשת שם או שינוי שם הרבה יותר ממוקד לאימוני כושר.

6. מילים // מה הן שלוש המילים שמתארות הכי טוב את המותג שלך?

המותג זה אני.

7. השראה // מאיפה את שואבת השראה?

וואו! שאלה שאני ממש אוהבת. כי בעיניי, השראה נמצאת בכל מקום שנהיה ולכל מקום שנביט. רק צריך לאפשר לה להיכנס אלינו, רק צריך להתבונן ולהקשיב. ההשראה שלי נמצאת בכל רגע ביום – אנשים שאני פוגשת ומעלים בי מחשבות, סיפורי המתאמנות שלי או מקרה מסוים שהיה באימון, הטבע סביבי, חיי היומיום שלי, ולמעשה כל רגע שעובר עלי או רגע שאני נחשפת אליו מהווה עבורי השראה. מעבר לכך, אני אוהבת להקשיב לנשים מפורסמות, לנשים שהגיעו לעמדות מפתח. לשמוע מה הן הרגישו וחשבו בדרך, מה הוביל אותן, זה תמיד מרגש אותי.

8. קהל יעד // מי הלקוח.ה האידיאלי.ת שלך?

יש לי שתי לקוחות אידיאליות – הריוניות ואימהות צעירות.

9. יעילות // מה הטיפ שלך לעבודה פרודוקטיבית?

לעשות רשימה ולחלק אותה לימים בשבוע. כמו שאני אומרת לנשים, שמתחילות פעילות גופנית או שקשה להן להתמיד, תחשבו קטן, משימות קטנות, יעדים קטנים. לא להחליט שמחר אתן יוצאות לשעת ריצה, כי זה יכול להיות כבד. תחליטו שאתן יוצאות רק לעשר דקות, זה קל יותר רגשית. כשתצאו ותתחילו, תחליטו תוך כדי האם אפשרי להמשיך לרבע שעה או אפילו 20 דקות. כשאנחנו בתוך העשייה קצת יותר קל להמשיך. אותו הדבר לגבי חלוקת העבודה, כל יום משימה או שתיים ולא עשר.

10. המוצר הכי הכי // מה המוצר או השירות הכי מנצנץ שלך?

אימון אישי, בו אני מגיעה למתאמנת הביתה או לגינה לידה. בימים אלה אני עובדת על פיתוח מוצר אונליין מדהים – חזרה לפעילות לאחר היפרדות בטנית.

אביטל רוט זיידל, מאמנת כושר ופילאטיס להריוניות ונשים צעירות
נשששמה מאמנת אביטל רוט זיידל באימון בשטח. צילום: עדי דייזל
ננשששמה מאמנת, צילום: עדי זיידל
אביטל רוט זיידל, מאמנת כושר ופילאטיס להריוניות ונשים צעירות

11. אתגרים // מה הדבר הכי קשה לדעתך בעצמאות?

שאת הבוס של עצמך, צריך משמעת עצמית מאוד גבוהה.

12. רגעי אושר // מה הדבר האהוב עלייך כעצמאית?

שאני מנהלת לעצמי את הלו"ז, ואני לא צריכה לעדכן אף אחד. זה מאפשר לי אימוני כושר במהלך היום, כשיש לי שעות פנויות, ומייצר לי זמן מוגדר עם הילדים.

13. זמן לעצמך // איך את משקיעה בעצמך, מה את עושה בזמנך הפנוי?

מבחינתי אימון הוא השקעה בעצמי. מעבר לזה, אני מכורה ללק ג'ל, אני תמיד עם בגדי ספורט וציפורניים מסודרות. מסז'ים זה גם השקעה שאני משתדלת לא לוותר עליה, והיא חיונית עבורי, בגלל כמות האימונים שלי, לשמירה על איכות השרירים והגוף.

14. פינת הפרגון // פרגני לעצמאית שאנחנו חייבות לעקוב אחריה!

מירית הללי הנהדרת, בזכותה נפתח בפניי כל עולם המקרמה והסדנאות, והיא עושה את זה בצורה כל כך נעימה עם המון אהבה ונתינה.

15. רשתות חברתיות // בינינו, פייסבוק או אינסטגרם?

וואו, שאלה שאלה… אני מאוד מחוברת לאינסטגרם, מאוד אוהבת את הרשת הזאת. היא נתנה לי מקום חם לבטא עצמי, כשהייתי במקום מאוד נמוך וקיבלתי המון אהבה מהעוקבים. עם זאת, יש משהו קצת יותר אותנטי בפייסבוק, פחות ערוך פחות מהוקצע, ואנשים לדעתי אוהבים לראות תמונות מהחיים, לא ערוכות ואולי יותר אותנטיות, שמאפשרות הצצה לחיים האמיתיים.

16. קהילה // המליצי לנו על קבוצת פייסבוק מנצנצת לעצמאיות

עצמאיות יצירתיות – קבוצה מקסימה עם מלא יצירתיות.

17. עצמאית ומאושרת // מה גורם לך להיות עצמאית ומאושרת?

היכולת ליצור לעצמי, לבטא את עצמי. עצם העובדה, שהמתאמנות שלי מתאמנות איתי ובוחרות בי בכל פעם מחדש גורם לי להתרגשות מאוד גדולה.

גם את עצמאית ומאושרת?

מלאי את הטופס וקבלי את כל הפרטים על חבילת הפרסום במגזין "עצמאית ומאושרת" ישר למייל

18. עתיד // איפה את רואה את עצמך עוד 5 שנים?

יש לי חלום למקום משלי, מקום נשי. ואני מקווה להמשיך לאמן גם אונליין ולהגיע לנשים בכל מיני מקומות גם בעולם. השנה אימנתי גם שתי הריוניות מקליפורניה, אימונים אונליין, וזה היה מדהים!

19. טיפ לעצמאיות // מה הטיפ שלך לעצמאית המתחילה?

סבלנות, זה לוקח זמן. לכתוב על דף מה את רוצה ובכלל לכתוב הרבה ולתכנן.

20. דף קשר // איפה אפשר למצוא אותך?

אביטל בפייסבוק
אביטל באינסטגרם
אתר אימונים חינמי
קבוצת פייסבוק הריוניות מתאמנות

שתפו הלאה:
ראשי פרקים

בא לך לדעת ראשונה כשאני מפרסמת כתבה חדשה?

עוד מהמגזין
'עצמאית ומאושרת'

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top
ברושקה - עמית בר

יאי!

המייל הראשון נשלח אלייך ממש עכשיו

יכול להיות שהוא בספאם או בקידומי מכירות

עוד נצנצים יגיעו בהמשך ✨

ברושקה - עמית בר

יאי!

הצטרפת למועדון הלקוחות של כוכבית

מייל עם קופון נשלח אלייך ממש עכשיו

(יכול להיות שהוא בקידומי מכירות או בספאם)

עוד נצנצים יגיעו בהמשך ✨

איזה כיף שאת כאן!

אני רואה שהמגזין 'עצמאית ומאושרת' מדבר אלייך

רוצה לקבל מייל חודשי עם כל העדכונים החמים מעולם השיווק הדיגיטלי? הרשמי כאן

ברושקה - עמית בר

בא לך לפטפט?

מעולה!

 אני גם כאן: