ברושקה - עמית בר
תפריט

בָּרוּשְקָה מארחת עצמאיות: רעות בן נפלא GlowBiz

אם בא לך לגרום לעסק שלך לנצנץ אני ממליצה לך להכיר את רעות מ-GlowBiz! רעות מלווה עצמאיות ועוזרת להן לייצר בסיס חזק לעסק, כזה שיוביל לצמיחה בריאה ומדויקת. עכשיו, שלא תביני לא נכון, זה יצריך נחישות, חוסן נפשי והתמדה, אבל ביחד עם השיטות של רעות והעבודה הקשה שלך את תראי תוצאות. מוכנה להסתער על העסק שלך?

לא מעט עצמאיות מתחילות את דרכן מתוך תחביב או אהבה, למשל צלמות שנמשכו מגיל צעיר לצילום, סטייליסטיות שמאז ומתמיד אהבו אופנה ועוד. גם רעות התחילה את דרכה מתחביב – מיתוג אירועים, שבזמנו היה תחום נדיר. מאז ועד היום היא התנסתה בהקמת עסקים, בשיווק ובכל מה שקשור בלגרום לעסק לנצנץ. מהניסיון שרעות צברה נולד העסק שלה GlowBiz, ואתן יודעות שאני אוהבת נצנצים! רעות עוזרות לעצמאיות לצמוח דרך תוכניות ליווי אחת על אחת, קורסים ושלל מדריכים וגודיז. אז אם בא לך לנצנץ (ולמי לא בא לנצנץ?!) זה הזמן להכיר את רעות מ-GlowBiz.

1. מי את // ספרי לנו על עצמך

נעים מאוד 🙂 אני רעות בן נפלא מנצור. נשואה לאסף. אמא לניב ושי, 2 בנות מהממות, שמלמדות אותי כל יום דברים חדשים. אני ירושלמית במקור ומתגוררת היום במרכז. רקדנית בעברי הרחוק, אבל זה כאילו חלק ממני. מעצבת גרפית, מנהלת שיווק ובעיקר יועצת עסקית ושיווקית.

2. הקמת עסק עצמאי // איך הכל התחיל?

או וואו. נראה שזה היה לפני נצח. לפני עשור בערך, היה לי תחביב כזה של מיתוג אירועים.
אז זה לא היה תחום נפוץ כמו היום, זה היה תחביב קטן יחסית, שעשיתי בזמני הפנוי. עשיתי בעיקר דברים לחברות / לבעלי שאז עוד היינו חברים, לחגים וכו'. אחרי שנתיים בערך החלטתי לעשות מזה עסק ויחד עם חברה יצרנו ערכות מיתוג מובנות. היום, בדיעבד זה מצחיק לקרוא לזה עסק – כי לא הבנו כלום. בעיקר ניסינו. עשיתי את הניסיון הזה במקביל לעבודה מאוד אינטנסיבית כשכירה בתפקיד בכיר בתחום השיווק. אחרי שהבנו שזה לא ממש עובד פשוט עצרנו את זה, ויצא שזמן קצר אחרי קיבלתי הצעה אמיתית לפתוח עסק ולהצטרף לקבוצת עסקים בתחום האירועים. הבנתי שזה ה"מאני טיים" שלי (עדיין לא היו לי את הבנות שלי), החלטתי להתפטר ולתת לזה הזדמנות והקמתי את העסק הראשון שלי, שהיה סטודיו לעיצוב גרפי ומיתוג אירועים.

מאז הדרך הייתה ארוכה ומפותלת. היום עדיין יש לי עסק בתחום, אבל עם העסקים שהיו לי בדרך, הלמידה וההכשרות שרכשתי, הגעתי למסקנה שיש לי המון המון מה לתרום לנשות עסקים ובכלל לעולם היזמות הנשי והחלטתי למדל דברים שלמדתי לאורך הדרך, שעבדו לי! ושייצרו עבורי תוצאות, ולהשתמש בכל הידע, הניסיון וההשכלה שלי בעולמות השיווק והאסטרטגיה והייעוץ העסקי ופתחתי את העסק הנוכחי שלי לייעוץ עסקי ושיווקי – וזה מה שאני עושה היום. 

3. סביבה תומכת // מי תמך, פרגן, דחף ועזר לך עם הקמת העסק?

האמת שאני ברת מזל! בעלי, ההורים שלי, האחרים שלי, החברות שלי – כולם סביבי מפרגנים, תומכים, עוזרים ודוחפים. לא שמעתי "לא" מאף אחד מהם, אף פעם! למרות כל השינויים והשיגועים שהיו לי לאורך הדרך. זה לא מובן מאליו וזה מדהים בעיניי שיש לי סביבה כל כך אוהבת ותומכת שמוכנה להשקיע בי ככה.

גם בבית. בעלי מאוד תומך, מאפשר ונותן לי את הגב. להיות עצמאית זה לא פשוט ויכול להשפיע המון על ההתנהלות וההכנסה בבית והוא תמיד נתן לי את החופש, הכלים והדחיפה, כדי להתקדם, להצליח ולהיות בסיפוק מהעשייה שלי. ולא מעט פעמים הוא גם משקף לי דברים שאני לא רואה בעצמי – לטוב ולרע. זה מדהים ונחוץ בעיני ואני מודה על זה שיש לי את זה.

4. אופי של עצמאית // מהן שלוש תכונות האופי שכל עצמאית חייבת לדעתך?

  • נחישות! (בלתי מתפשרת!)
  • התמדה 
  • חוסן נפשי 
ברושקה מארחת עצמאיות - רעות בן נפלא GlowBiz - Dreams dont work unless you do - ציטוט - מחברת
Dreams don't work unless you do" John C. Maxwell"

5. קופירייטינג // איך בחרת את השם של המותג?

לכל העסקים שלי תמיד היה "ווייב" מנצנץ והמון glow. היה ברור לי שזה מה שאני ארצה להכניס גם לעסק הזה, שזה לא יהפוך להיות איזה עסק משמים, שעוסק בדברים אפורים של ייעוץ עסקי, וזה היה בערך הבחירה הראשונה מבין 2 אופציות שעליהן חשבתי. הוא הרגיש כל כך מדויק שהיה נדמה שהוא בחר אותי יותר משאני בחרתי אותו וככה נולד: Glowbiz.

6. מילים // מה הן שלוש המילים שמתארות הכי טוב את המותג שלך?

  • הצלחה
  • פריצת גבולות
  • תעוזה 

7. השראה // מאיפה את שואבת השראה?

מהדרך שלי, בעיקר. עברתי המון והרבה מבעלות העסקים שאני פוגשת ביום-יום, החוויות שאנחנו חוות, החיים שמשתנים סביבנו והחיים האישיים – הבית והבנות שלי – הכל מהווה השראה. אני תמיד אומרת שהעסק הוא לא רק עסק, כל החיים שלנו הם מכלול, וכשמסתכלים על תמונת המאקרו הכל הופך להיות השראה ♡

8. קהל יעד // מי הלקוח.ה האידיאלי.ת שלך?

בעלות עסקים שבאות להסתער! שיש להן רצון אדיר להצליח ולצמוח כל הזמן (כמובן בשפיות לא בעיוורון). אבל זה חומר אחר של נשים, בין אם הן אימהות או לא, אלה נשים שמבינות שצמיחה אישית ועסקית הולכות יחד צמוד צמוד, הן לא מתפשרות על הדרך שלהן, לא מתביישות לדבר על כסף, מאמינות ויודעות שמגיע להן הרבה יותר וגם פועלות כדי להשיג את זה. הן בעשיה, הן בהתקדמות, הן חדורות מטרה, וגם אם הן עדיין לא שם הן יודעות שזה המקום שהן רוצות להיות בו! ובזכות כל אלו – הן מצליחות! זה החומר האנושי שאני אוהבת לעבוד איתו.

9. שגרת עבודה // איך נראה יום העבודה שלך?

כרגע, בזמן כתיבת השורות האלה, אני כמה חודשים בודדים אחרי לידה אז לעיתים הבקרים לא בדיוק לפי הציפיות, אבל יום עבודה אידיאלי שלי נראה ככה:
אני קמה ב-5 וחצי.
יש לי שגרת בוקר שכוללת כתיבה, למידה וזמן הסקת מסקנות וארגון הלו"ז שלי לאותו יום.
אחרי זה, הבנות כבר קמות ומתארגנים בבית.
אחרי הפיזור במסגרות, קפה!
ואז מתחילה להתניע את המשימות לפי התיעדוף שהגדרתי.
אני משתדלת לסגור את יום העבודה חצי שעה לפני שאני צריכה לצאת להוציא מהגן, כדי להספיק לשתות עוד קפה אחד בשקט ולוודא שכל מה שהיה הכי חשוב בלו"ז באמת קרה ואין שרוכים פתוחים.

10. יעילות // מה הטיפ שלך לעבודה פרודוקטיבית?

זה מצחיק, זה דבר שנאבקתי בו המון שנים כעצמאית, כדי להבין איך אני משתלטת על כל התפקידים והכובעים שיש לנו כעצמאיות בעסק שלנו – ויש לי כל כך הרבה טיפים. אז טיפ וחצי:
תכנון משימות 
וטלפון בצד! 

לא לחפש אף פעם "מה לעשות עכשיו" – זה בזבוז יקר של זמן וחוסר מיקוד!
להיות ממוקדות לבנות לו"ז משימות, שתואם את המטרות שלנו.
לפעול כל יום כדי להתקדם.
ולעבוד בפרקי עבודה של שעה-שעה וחצי ממוקדות, שביניהן יש הפסקות התרעננות.
בזמן העבודה הטלפון על שקט!
ה-fomo הורס לנו את ימי העבודה, פשוט ככה.

11. המוצר הכי הכי // מה המוצר או השירות הכי מנצנץ שלך?

מלבד תוכנית הליווי האישית שלי, שהיא המוצר הכי גדול ומושקע, ומלטף וארוך, יש לי קורס מאוד מקיף לשיווק ויצירת תוכן שנקרא super brand. זו שיטה שבניתי על בסיס כל הידע והניסיון שלי ועולם השיווק שמשתנה במהירות, ואני חושבת (באופן סופר אובייקטיבי) שזה אחד מהקורסים הכי מושקעים, מדויקים ומעשירים שיש בתחום של שיווק לבעלות עסקים היום בישראל. עדכנתי ושיפרתי אותו כמה וכמה  פעמים לפני שהתחלתי לשווק אותו. הוא מגיע עם ערכת עבודה, שנשלחת הביתה לנרשמות, וכוללת חוברות עבודה מודפסות ועזרי למידה, כדי להבטיח תוצאות כמה שיותר טובות למי שתפעל לפי השיטה ובאמת תהיה בעשיה ותתמיד. אפשר להגיד שאני מאוהבת בו, באמת שהוא קורס מעולה!

ברושקה מארחת עצמאיות - רעות בן נפלא GlowBiz - קורסים והרצאות
רעות בן נפלא – super brand, קורס סופר מקיף לשיווק ויצירת תוכן

12. אתגרים // מה הדבר הכי קשה לדעתך בעצמאות?

הלבד, אני מניחה. אני מאוד מאמינה בסביבה תומכת ומפרגנת שעוזרת לנו לצמוח
וכשאת עצמאית זה לא קורה באופן טבעי. אין לך עם מי לעבוד ביום יום – וזה לא כמו שכירה שהולכת למשרד מלא אנשים כל יום. זה משהו שאת צריכה לעבוד כדי לייצר, שגם יתאים בול למה שאת מחפשת וגם יהיה באמת מפרה ונעים.

יש לי המון חברות וקולגות עצמאיות, אבל מודה שעדיין לא מצאתי את הסביבה האמיתית המדויקת שלי, שהיא חלק אינטגרלי מימי העבודה שלי, וזה חסר לי.

13.  רגעי אושר // מה הדבר האהוב עלייך כעצמאית?

לראות שהידע שלי עוזר לאחרות! האג'נדה שמלכתחילה יצאתי איתה לדרך היא הרצון למנוע או לפחות למזער את הסיכוי שבעלות עסקים יחוו את הדברים שעברתי בדרך, בין אם זה עסקים שקרסו או התנהלות עסקית לא נכונה שפגעה בי ובהכנסה שלי. כשאני רואה שנשים נתרמות מהידע, מהקורסים ומהפגישות, או אפילו מכל התוכן שלי שאפשר למצוא ברחבי הרשת, והן כותבות לי ומשתפות אותי – זה אושר!

14. זמן לעצמך // איך את משקיעה בעצמך, מה את עושה בזמנך הפנוי?

קוראת ספרים בתחומי העניין שלי, עסקים ולא רק.
ספורט עם מוזיקה באוזניים, שנותנת לי להתנתק מהכל ולהיות בתוך העולם שלי.
לבלות עם אנשים שאני אוהבת.
יין זו אהבה גדולה שלי, וזה בילוי מעולה תמיד, ואם זה בא עם אוכל מצוין וחברה טובה אז בכלל! 

15. פינת הפרגון // פרגני לעצמאית שאנחנו חייבות לעקוב אחריה!

טלי דרון, בעלת סוכנות הסושיאל דיגיטלינקה. גילוי נאות, לאחרונה היא התחילה לטפל בתקציב הדיגיטל שלי, אבל עקבתי אחריה עוד הרבה לפני זה. נתקלתי בה לראשונה בתקופת הקורונה ומאוד מאוד אהבתי את הווייב. הנראות של המותג שלה מעולה ויש לה בידול מצוין. היא משדרת משהו נעים ומקרב. אני מאוד התחברתי.

16. רשתות חברתיות // בינינו, פייסבוק או אינסטגרם?

אינסטוש ביי פאר!!!

אני מאוד אוהבת את הפלטפורמה הזו, את הגישה הויזואלית ואת הפיד, ובכלל, ריבוי הפיצ'רים והיכולת לתת לעוקבים תמונת 360 באמצעותם. זו פלטפורמה נפלאה, הרבה יותר מוצלחת ומעניינת מפייסבוק בעיניי.

17. עצמאית ומאושרת // מה גורם לך להיות עצמאית ומאושרת?

היכולת שלי לשלוט בזמן מהבחינה שאני יכולה לבחור מתי אני עובדת ומתי לא. אין לי בוס על הראש ואין לי אף אחד לתת לו דין וחשבון (חוץ ממני, שזה לא פחות קשוח 😉).
וכמובן ההצלחות של הלקוחות שלי. קלישאתי ככל שזה יהיה – זה העסק שלי 😊.
זה יכול להיות מהדברים הקטנים ועד הגדולים כמו להעיז לעשות משהו שלא העיזו.

לדוגמא:

להיות גאות בעצמן שהצליחו למכור במחיר מסוים, שלפני כן היה נראה להן דמיוני.
לקטוף את הפירות מהעבודה העקבית שלהן, למשל כשהן מגדילות את קהל העוקבים או מכפילות את ההכנסות בעסק.
התחושה שהן משמעותיות בהכנסה האישית והביתית.
כשהן מצליחות לצמצם זמני עבודה, כי הן עובדות מדויק ומספיקות דברים שלא היו חלק מהלו"ז שלהן קודם לכן.

כשהן שולחות לי הודעות עם עדכונים כאלה ואני שומעת את ההתרגשות והשמחה במילים שלהן, זה לא סתם להיות מאושרת, זה לדעת שיש תכלית למה שאני עושה.

גם את עצמאית ומאושרת?

מלאי את הטופס וקבלי את כל הפרטים על חבילת הפרסום במגזין "עצמאית ומאושרת" ישר למייל

18. עתיד // איפה את רואה את עצמך עוד 5 שנים?

בעסק:

  • עסק שעברו בו כבר אלפי בעלות עסקים שהתחברו לגישה העסקית, מבינות את הפוטנציאל שלה, מצטרפות לדרך ולומדות את השיטה. אני רואה את ההשקפה של זה על עולם היזמות הנשית. השפעה עצומה בזמן מהיר. עסקים של נשים הופכים להיות מצליחים יותר, פחות עסקים נסגרים (לפי הסטטיסטיקה העגומה שיש היום בישראל).
  • עוד חלום לטווח הזמן הזה הוא גם להגיע לדור הצעיר, להנחיל שם חשיבה יזמית ויכולת צמיחה והתמודדות עם שינויים, עצמאות כלכלית וגישה עסקית בריאה – דברים שלא באמת מלמדים בשום מקום 
  • יש לי ויז'ן מאוד ברור לעולם שאליו אני רוצה שהבנות שלי יגדלו. איך הן יתפסו את עצמן, כמה הן יעריכו את עצמן ומה תהיה מערכת היחסים שלהן עם כסף והצלחה. ואני רוצה להיות חלק מהשינוי הזה שיהיה בעתיד!

באישי, אני רואה את עצמי אמא ל-2 ילדות, שכבר יהיו דיי גדולות בע"ה, שאני מקדישה המון זמן איכות לבילוי איתן כל אחת בנפרד ושתיהן יחד (כבר היום אני משתדלת שיהיה יום בחודש ללא מסגרת שאנחנו מבלות יחד. אחת על אחת). המון זמן לזוגיות. בילויים משותפים.

ואולי עד אז אהיה שותפה באיזה יקב עם יינות ישראלים רעננים ואיכותיים 😉.

19. טיפ לעצמאיות // מה הטיפ שלך לעצמאית המתחילה?

תשקיעי בעצמך, בידע שלך, בעסק שלך כבר מהתחלה! אל תספרי לעצמך שקודם יבוא הכסף ואז תשקיעי. תניעי את גלגלי השיניים של העסק שלך (כמובן בצורה מבוקרת ועם תוכנית פיננסית שתיצור בהירות ותהיה אפשרית וריאלית עבורך). זו ביצה ותרנגולת, אבל לעיתים התפיסה הזו גורמת לנו להתחפר במקום להתקדם. אם את תהיי מוכנה להוציא כסף וזמן על עצמך גם אחרים יעשו את זה!

20. דף קשר // איפה אפשר למצוא אותך?

אני מזמינה כל בעלת עסק שיש לה היסוסים או אי וודאות לגבי הדרך שלה לדבר איתי. אפשר ליצור איתי קשר דרך כל אחת מהפלטפורמות. בכל חודש אני מקדישה זמן לשיחות אסטרטגיה ואבחון עסקי אישיות ללא עלות, וזו הזדמנות מעולה לעשות סדר בראש ובעסק:
האתר של רעות – GlowBiz
הפייסבוק של רעות – GlowBiz
האינסטגרם של רעות – GlowBiz
צילום תמונה ראשית: קרן ליברמן

שתפו הלאה:
ראשי פרקים

בא לך לדעת ראשונה כשאני מפרסמת כתבה חדשה?

עוד מהמגזין
'עצמאית ומאושרת'

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top
ברושקה - עמית בר

יאי!

המייל הראשון נשלח אלייך ממש עכשיו

יכול להיות שהוא בספאם או בקידומי מכירות

עוד נצנצים יגיעו בהמשך ✨

ברושקה - עמית בר

יאי!

הצטרפת למועדון הלקוחות של כוכבית

מייל עם קופון נשלח אלייך ממש עכשיו

(יכול להיות שהוא בקידומי מכירות או בספאם)

עוד נצנצים יגיעו בהמשך ✨

איזה כיף שאת כאן!

אני רואה שהמגזין 'עצמאית ומאושרת' מדבר אלייך

רוצה לקבל מייל חודשי עם כל העדכונים החמים מעולם השיווק הדיגיטלי? הרשמי כאן

ברושקה - עמית בר

בא לך לפטפט?

מעולה!

 אני גם כאן: